spolupráca - projekt

Sobota 5. 10. 2024

Vitajte

na stránke Základnej školy Nám. Konkolyho - Thege č. 2, Hurbanovo

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Na kolesách bezpečne.

V piatok 27.9.2024 sme zorganizovali tradičné, dopravno-bezpečnostné podujatie Na kolesách bezpečne. Počas tohoto podujatia si naši žiaci spolu s pedagógmi aj rodičmi preverili svoje dopravné znalosti a zručnosti. Pozvanie prijali vzácni hostia – primátor mesta, poslanci MZ, členovia rady školy, rady rodičov, predstavitelia partnerských organizácii, rodičia žiakov našej školy. Ďakujeme DHZ Hurbanovo, zástupcom PZ SR a zástupcom MP mesta Hurbanovo, že si našli čas predstaviť svoju prácu našim deťom.

• Dnes sme odštartovali sériu športovych aktivít v rámci Európskeho týždňa športu. Naše pozvanie prijali pán Ján Štefánik predseda Olympijského klubu okresu Komárno a pán Erik Vlček slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike, účastník OH 2000, 2004, 2008, 2012, 2016 a 2020. Spolu sme si zacvičili, potom nám naši hostia porozprávali o svojich úspechoch a dôležitosti športu. Informácie o ďalších športových aktivitách Vám budeme prinášať postupne.